Betegség miatt zárva
hol tartunk…nem ott. még nem tavaszodik. és még karácsonyon innen. nincs nekem már ehhez energiám, hogy éljem is és írjam is. de csinálom. az olvasókért mindent.
Spenótos csirke újra
Tarisznyarák Tarisznyám blogolvasási szokásain próbálva javítani azt találtam ki, hogy ha elkérte a spenótos csirke receptjét, ami egyszer már szerepelt itt a blogon, nem elküldöm neki üzibe, hanem belinkelem a blogot és akkor lassan ideszokik. Mellette meg az se baj ha véletlenül gasztroblogger leszek. De ne ugorjunk egyből a közepébe. Kezdjük inkább azzal, hogy az […]
skillek és plakátok
szeptember vége felé járunk. harminckét éves lettem. A Lajhár Travel szerkesztőségének sikerült megszereznie egy képet abból az időkből, amikor még jónak tűnt minden.
az első szárnycsapások budapesten
csütörtök este van, ha úgy jobban tetszik péntek kora reggela nap amit mindenki várt, aki húzza a hétköznapok igáját. én jelenleg nem sok mindent tudok felmutatni ezen a mércén, de azt a nem sokat úgy hívják, hogy időmilliomos. nem úgy kelek fel hogy megint el fogok késni a szar munkahelyemről, hanem hogy semmilyen munkahelyem nincs. ez […]