Mitől lenne boldog
akinek karácsonyi hangulata van az ne olvassa tovább
Betegség miatt zárva
hol tartunk…nem ott. még nem tavaszodik. és még karácsonyon innen. nincs nekem már ehhez energiám, hogy éljem is és írjam is. de csinálom. az olvasókért mindent.
Spenótos csirke újra
Tarisznyarák Tarisznyám blogolvasási szokásain próbálva javítani azt találtam ki, hogy ha elkérte a spenótos csirke receptjét, ami egyszer már szerepelt itt a blogon, nem elküldöm neki üzibe, hanem belinkelem a blogot és akkor lassan ideszokik. Mellette meg az se baj ha véletlenül gasztroblogger leszek. De ne ugorjunk egyből a közepébe. Kezdjük inkább azzal, hogy az […]
Wolt futáros tapasztalatok
randevúztam a könyvelőmmel, aztán volt egy kis édes hármas KATA-val és persze erről mind tud Andrea.
skillek és plakátok
szeptember vége felé járunk. harminckét éves lettem. A Lajhár Travel szerkesztőségének sikerült megszereznie egy képet abból az időkből, amikor még jónak tűnt minden.
Da Nang és Hoi An
meg Buddha de Janeiro, fehérhomok, pálmafák.
hazatértünk
igen igen igen igen igen
easyrider öcsém
hanoiból kiszabadulni
10 dolog, amit a sikertelen emberek csinálnak
Ma se repült sült galamb a számba, ezért úgy gondoltam itt az ideje feltárni azokat a tényszerűségeket, melyek a sült galamb nem megfelelő viselkedéséhez vezetnek. A cikket eljuttatom a World Househusband Association-nek, ahol kimondják majd az ítéletet, a sült galambokat meg elmarasztalják és kártérítésre kötelezik.
A szinkronúszó jégkockák
blogot blogot blogot gyorsan egy blogot