Spenótos csirke újra
Tarisznyarák Tarisznyám blogolvasási szokásain próbálva javítani azt találtam ki, hogy ha elkérte a spenótos csirke receptjét, ami egyszer már szerepelt itt a blogon, nem elküldöm neki üzibe, hanem belinkelem a blogot és akkor lassan ideszokik. Mellette meg az se baj ha véletlenül gasztroblogger leszek. De ne ugorjunk egyből a közepébe. Kezdjük inkább azzal, hogy az […]
az első szárnycsapások budapesten
csütörtök este van, ha úgy jobban tetszik péntek kora reggela nap amit mindenki várt, aki húzza a hétköznapok igáját. én jelenleg nem sok mindent tudok felmutatni ezen a mércén, de azt a nem sokat úgy hívják, hogy időmilliomos. nem úgy kelek fel hogy megint el fogok késni a szar munkahelyemről, hanem hogy semmilyen munkahelyem nincs. ez […]
hazatértünk
igen igen igen igen igen